NOVINKY

Tapflo Newsletter Január 2019

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter

Nájdete nás aj na sieti LinkedIn

V priebehu roka budeme zverejňovat informácie o našich produktov a fotky z uskutočnených aplikácií. Sledovať nás môžete tu:
https://cz.linkedin.com/company/tapflo-slovensko

S hrdosťou oznamujeme otvorenie pobočky
Tapflo Benelux

Po mnoho rokov bolo prianím spoločnosti Tapflo mať vlastnú pobočku v Beneluxe. Toto želanie sa teraz uskuročnilo. TAPFLO Benelux B.V. je od 1. januára 2019 v plnej predvázke.
TAPFLO Benelux bolo založené, aby lepšie slúžilo našim zákazníkom v oblasti a bolo schopné efektívnejšie plniť ich potreby.
Spoločnosť bude zásobovať Belgicko, Holandsko, a Luxembursko zo svojho sídla v Assene, Holandsku.
TAPFLO Benelux spája dlouholeté skúsenosti s nadšením pre manipuláciu s tekutinami a technológii čerpadiel. Team špecializovaných profesionálov poskytuje overená, spoľahlivá, cenovo výhodná a inovatívne riešenia podľa požiadaviek zákazníka pre akúkoľvek aplikácií. Tieto hodnoty, spolu s vynikajúcou úrovňou služieb, činí TAPFLO Benelux B.V. ideálným partnerom pre všetky vase požiadavky na riešenie tokoch.
Webové stránky Tapflo Benelux

Spoločnosť Tapflo oficiálne oznamuje založenie
Tapflo Oceánia!Už niekoľko rokov bolo prianím spoločnosti Tapflo byť v prevádzke v Austrálii. Toto želanie teraz bolo splnené realizovaním TAPFLO Oceania (PTY) Ltd, ktorá je v predvázke od 1. Novembra 2018.
 
TAPFLO Oceania bolo založené, aby lepšie slúžilo našim zákazníkom v oblasti a bolo schopné efektívnejšie plniť ich potreby.
 
S rozsiahlym skladom čerpadiel a náhradných dielov slúži Austrálii, celej oblasti Mikronézie, Šalamúnovým ostrovom, Vanuatu, Novej Kaledónii, Fidži, Papua-Nová Guinea a celej Polynézii s výnimkou Nového Zélandu – hovorí Michael Green, manažér Tapflo Oceania (PTY) Ltd.
 
Tapflo Oceania (PTY) Ltd spája dlouholeté skúsenosti s nadšením pre manipuláciu s tekutinami a technológii čerpadiel. Team špecializovaných profesionálov poskytuje overená, spoľahlivá, cenovo výhodná a inovátivne riešenia podľa požiadaviek zákazníke pre akúkoľvek aplikáciu. Vďaka vynikajúcej úrovni služieb je spoločnosť TAPFLO Oceanie (PTY) Ltd ideálným partnerom pre všetky vase pořiadavky na riešenie průtoků.- hovorí Håkan Ekstrand; obchodný riaditel spoločnosti Tapflo Group.
MINULEJ VÝSTAVY

Tapflo Russia at KHIMIA 2018

Od 29. októbra do 1. novembra sa Tapflo Russia zúčastnilo medzinárodnej výstavy KHIMIA 2018, ktorá sa konala v Moskve, Rusku

Medzinárodná výstava Khimia sa prvýkrát konala v Moskve v roku 1965. Stala se jednou z najprestížnejších chemických veľtrhov. Jej časti pokrývajú všetky odvetvia chemického priemyslu a ponúka úplný obraz o súčasných úspechov chemickej vedy používaných v rôzných priemyselných odvetviach.

Tapflo Romania at INDAGRA Food 2018

Od 31. októbra do 4 novembra 2018 sa tapflo Romania zúčastnilo medzinárodného obchodného veľtrhu potravinárstvo INDAGRA FOOD 2018 v rumunskej Bukurešti.

INDAGRA FOOD je udalosťou organizovanou v spolupráci so spoločnosťou ADDOR EVENTS a je určená pre výrobcov, dodávateľov a dovozca zariadení a technológie pre potravinárský priemysel – pekárne, spracovanie ovocia, zeleniny, Mlieka a rýb.

Tapflo Russia na výstave Corrosion Protection 2018

V dňoch 28 – 30 novembra 2018 sa Tapflo Russia zúčastnilo 21. medzinárodnej výstavy a kongresu CORROSION Protection, ktorá sa konala v Petrohrade.

Jedinečné výhody výstavy

  • Účasť popredných ruských a zahraničných výrobcov a odborníkov v odbore;
  • Hlavným strategickým partnerom a spoluorganizátorom udalosti je sekcia ochrany proti korózii, oddelenie podzemného skladovania, prepravy a využívanie plynov spoločnosti Gazprom;
  • Spolupráca s národnými a medzinárodnými odborovými zväzmi, vládnými aj mimovládnými organizáciami;
  • Vysoký potenciál kupújúcích na výstave

Tapflo Baltic States na výstave Tech Industry 2018

Medzinárodné obchodné veľtrh pre strojné inžinierstvo, abrábanie vovov, automatizáciu, elektroniku, elektrotechniku, priemyselné dodávky, nástroje a inovačné technológie “Tech Industry 2018” – najväčšie a najvýznamnejšie podujatie pre priemyselnú výrobu v Pobaltských štátoch se konal v lotyšskej Rige od 29. novembra do 1. decembra.

Poslaním “Tech Industry” je podpora obchodu a medzinárodných vzťahov, zlepšenie medzinárodnej spolupráce, predvedenie vávojových trendov v priemyselnej výrobe a súvisiacich odvetviach v Pobaltských štátoch, prispieť k ekonomickej konkurencieschopnosti lotyšských podnikov v globálnom meradle, ako aj podpora záujmu mladých v inžinierstva. Tohto veľtrhu sa zúčastnilo viac ako 270 spoločností z Pobaltia, západnej a východnej Európy, Škandinávie, Spoločenstva nezávislých štátov a ďalšie krajiny.

NADCHÁZAJÚCE VÝSTAVY

Tapflo Russia na výstave
Volga Agroindustrial Forum 2019

V dňoch 13 – 15. februára sa Tapflo Russia zúčastní Medzinárodného veľtrhu poľnohospodárskej techniky, mechanizácie a veterinárnej medicíny, potravnárstvo, pestovanie rastlín v Medzinárodnom veľtrhu v meste Kazan, Rusko

  • Odvetvie: Zvieratá, Chov zvierat, Veterinárstvo, Poľnohospodárstvo, nápoje
  • Produkty / Sektory: Poľnohospodárske stroje a náhradné diely, Zariadenia na výrobu a spracovanie odvetví agropodnikového sektora, Malé stroje, Chov dobytka, Pestovanie rastlín, Agrologistika, Bezpečnosť potravín, Veterinárstvo, Všetko pre chov koní a jazdecký šport.
  • Návštevníci: Poľnohospodárski odborníci z region Ruska, predstavitelia a špecialisti z farmárskych a poľnohospodárskych usadlostí Tatarstánu a tizež z Povolžského federálního okruhu.
  • Vystavovatelia: Vystavovatelia z 8 krajín. Výrobcovia.

Tapflo Russia na výstave Dairy & Meat Industry 2019

V dňoch 19 – 12. februára sa Tapflo Russia zúčastní 17 medzinárodnej výstavy zariadení a technológií pre chov hospodárských zvierat, mliekárenstvo a produkcie mäsa – DAIRY & MEATINDUSTRY
Rusko-Moskva-Crocus Expo IEC, pavilion 2Medzinárodná výstava Dairy & Meat Industry sa prvákrát konala v roku 2002. Zamierava san a prezentáciu zariadení a technológií pre chov hospodárských zvierat a výrobu mlieka a mäsa.
 
Od začiatku sa stala v tejto oblasti hlavnou ruskú obchodnú udalostí, pričom každoročne proťahuje tisíce odborníkov. Kľúčovým ruským poľnohospodárskym odberateľom a ich zástupcom sú tu predstavované novinky v chove zvierat, produkciu, spracovanie a baliacich zariadení.
 
Výstava má skutočne medzinárodnú atmosféru. Sú tu dobre zastúpené zahraničné spoločnosti z krajín ako je Taliansko, Francúzsko, Česká Republika, Nemecko, Holandsko a ďalšie. Každý rok sa zúčastnujú zástupcovia viac, ako 40 krajín.
Tapflo Akadémia | Video o údržbe

Test tesnosti vzduchového riadenia

Pozrite sa, ako môžete vyskúšať tesnosť vzduchového riadenia v Tapflo membránovom čerpadle. Ak máte nejaké ďalšie otázky, prosíme, kontaktuje Tapflo technickou podporu!

Čerpadlo pre sirup proti kašľu

TX444 S, najväčší z radu aseptických membránových čerpadiel Tapflo

Toto zariadenie nachádza svoje použitie vo farmaceutickom priemysle, kde splňa požiadavky na vysoký prietok pri prenose viskózne zmesi glukózového sirupu a medu pri výrobe sirupu proti kašľu.
 
Vďaka jedinečnej konštrukcii splňa čerpadlo TX444 predpisy EHEDG (European Hygienic Engineering & Design Group) zaručuje, že návrh čerpadlá zodpovedá hygienickým smerniciam. Ďalej je toto čerpadlo testované na schopnosť čistenie, čo znamená, že v čerpadle po čistení a vypustení nedochádza k rastu baktérií.
 
Pre viac informácií sa, prosíme, pozrite na našu produktovú radu a brožúru:

Pokud potřebujete podobné řešení, nebo řešení uzpůsobené na míru vašim spedcifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz​

>

O spoločnosti Tapflo. Spoločnosť Tapflo je európsky, nezávislý rodinný výrobca a celosvetový dodávateľ vzduchomembránových čerpadiel, odstredivých čerpadiel a iných priemyselných technologických zariadení. Spoločnosť Tapflo je celosvetovo zastúpená vlastnými spoločnosťami v 28 krajinách a nezávislými distribútormi vo viac, ako 30 krajinách.

formularz-kontaktowy