NOVINKY

Zpravodaj Tapflo Jún 2018

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter
 
 
 

Spoločnosť Tapflo podporuje Nadáciu proti rakovine detí Childhood Cancer Foundation V sedemdesiatych rokoch minulého storočia prežilo s diagnostikovanou rakovinou iba málo detí. V týchto dňoch je to viac ako 80 %. Ale to nestačí. Rakovina detí je stále najčastejšou príčinou smrti vo veku 1-14 rokov.

Spoločnosť Tapflo podporuje Nadáciu proti rakovine detí Childhood Cancer Foundation, jediného najväčšieho financujúceho výskumu rakoviny detí vo Švédsku, ktorá poskytuje finančnú podporu rozvoju nových liečebných metód a ďalšiemu vzdelávaniu v oblasti detskej rakoviny.

Pevne veríme, že rakovinu detí je možné úplne odstrániť.

 

Tapflo Poľsko podporuje miestnu základnú školu v meste Tczew S hrdosťou si dovoľujeme oznámiť, že Tapflo Poľsko podporuje 1. triedu v miestnej základnej škole v meste Tczew. Hoci naši malí priatelia sú stále ešte iba prváci, dúfame, že sú to budúci inžinieri, dizajnéri, obchodníci a ďalší členovia tímu Tapflo. 

Niekto múdry povedal, že keď sa dieťa smeje, celý svet sa smeje, takže sme veľmi radi, že vidíme ich šťastné tváre!

 
Akadémia Tapflo | Príprava začiatočníkov

V marci 2018 sme sa tešili veľkému hostiteľovi našich kolegov z Tapflo Ukrajina. Prišli do Poľska, aby sa zúčastnili školenia v akadémii Tapflo Academy, ktorá prináša skvelú príležitosť dozvedieť sa o inováciách a základoch prečerpávacích technológií Tapflo, ako aj o cieľoch spoločnosti Tapflo vo vývoji na globálnom trhu.

Akadémia Tapflo pokrýva široké spektrum tém a problémov, ako sú nové produktové rady a pokrokové možnosti navrhovania vlastných riešení. Za zmienku stojí aj významný rast skupiny Tapflo. Naši kolegovia mali tiež praktický tréning a zúčastnili sa prehliadky továrne.
Po školení si účastníci prezreli mestá Gdańsk, Varšava a Tczew. 

Ďalšie fotografie z výstavy si pozrite na našej stránke na Facebooku

 

Nové plastové odstredivé čerpadlá a aktualizovaný sortiment filtrov v poslednom čísle časopisu Industrial Process Review Úplnú verziu tohto materiálu si pozrite na: 
         - Industrial Process Review. (Marec / Apríl 2018)

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com nebo se obraťte na svého místního prodejce Tapflo:  http://tapflo.com/en/contact

 
Predchádzajúce výstavy
 

Tapflo Švédsko, Underhåll 2018

13. - 16. marca 2018 sa spoločnosť Tapflo Švédsko zúčastnila výstavy Underhåll 2018 v Göteborgu vo Švédsku.   

Underhåll 2018 - Európsky veľtrh údržby a konferencie č. 1. Podujatie sa koná v Göteborgu vo Švédsku a je medzioborovým miestom stretnutia zameraného na výrobu a údržbu. 

 

Tapflo na podujatí Povrchové úpravy Mexico 2018

19. - 21. marca 2018 sa spoločnosť Tapflo spolu s našim partnerom Comercializadora BOYCO zúčastnila podujatia Povrchové úpravy Mexico 2018  v meste Querétaro, v Mexiku  


Podujatie Povrchové úpravy Mexiko sa objavilo ako potreba rastu v priemysle povrchovej úpravy v Mexiku a jej cieľom je spojiť celé priemyselné spoločenstvo na jednom mieste s cieľom vytvoriť nové obchodné príležitosti.

 
 

Tapflo na PaintExpo 2018

17. - 20. apríla 2018 sa Spoločnosť Tapflo spolu s naším partnerom Steinle GmbH zúčastnila výstavy PaintExpo 2018 v nemeckom , ktorá sa konala v rámci hlavného veľtrhu technológií priemyselných povrchových úprav.
Výstava pokrýva tieto témy:
 • Systémy a zariadenia na kvapalinové a práškové povrchové úpravy a pokovovanie cievok
 • Aplikačné systémy a striekacie pištole
 • Tekuté farby a práškové laky
 • Automatizačná a dopravná technológia
 • Technológia stlačeného vzduchu
 • Čistenie a predbežná úprava
 • Sušenie a vytvrdzovanie
 • Výskum
 • Technická literatúra
 • Environmentálna technológia, dodávka vzduchu a čistenie odpadového vzduchu, úprava vody, recyklácia a likvidácia
 • Príslušenstvo, napr. krycie materiály a systémy, vešiaky, filtre, čerpadlá
 • Meracia a skúšobná technológia, zabezpečenie kvality
 • Odstraňovanie náterov
 • Pracovné nátery
 • Obaly
 • Serices
 • Školenia, tréningy a odborné vzdelávanie
 

Tapflo na Expo Láctea 2018

18. - 20. apríla 2018 sa spoločnosť Tapflo spolu s našim partnerom Comercializadora BOYCO zúčastnila výstavy Expo Láctea 2018 v meste Aguascalientes v Mexiku 
Expoláctea 2018 pozostáva z troch hlavných oblastí:
 • priemyselná zóna
 • kongresy a špecializované workshopy
 • a obchodná oblasť
V rámci kongresu sa venujú problematike technologických inovácií, použitia rôznych nástrojov a zariadení na predĺženie trvanlivosti, kontroly kvality potravín, kde môže asistent hodnotiť z prvej ruky výkon výroby mliečnych derivátov, ako aj aplikáciu techník, procesov, dodávok a primeraných strojov, ktoré umožňujú vývoj kvalitných výrobkov s výnosmi pre všetkých priemyselníkov v Mexiku a vo svete.
 

Tapflo Rusko na FoodTech Krasnodar 2018


24. - 26. apríla 2018 sa spoločnosť Tapflo Rusko zúčastnila výstavy FoodTech Krasnodar 2018 - Expograd Yug, Krasnodar, Rusko
FoodTech Krasnodar je kľúčovou obchodnou udalosťou pre vedúcich ruských a medzinárodných výrobcov zariadení, materiálov a prísad pre potravinársky priemysel na prezentáciu svojich výrobkov na juhu Ruska.
 
Návštevníci podujatia FoodTech Krasnodar sú riaditeľmi a špecialistami v priemysle výroby potravín a nápojov, zástupcovia verejného stravovania (reštaurácie, kaviarne, bary, pouličné a iné miesta rýchleho občerstvenia, cukrárne).

Návštevníci výstavy majú možnosť oboznámiť sa s celým radom trhových noviniek vystavovaných vystavovateľmi a vybrať si produkty a služby potrebné na splnenie svojich obchodných úloh.
 

Tapflo Rusko na výstave plynárenských a ropných technológií Gas. Oil. Technologies 2018

20. - 25. mája 2018 sa spoločnosť Tapflo Russia zúčastnila XXVI medzinárodnej výstavy „Gas. Oil. Technologies - 2018“, ktorá sa bude konať v hlavnom meste Baškortostanskej republiky - UfaMedzinárodná výstava „Gas. Oil. Technologies“ a Ruské petrochemické fórum - sú pomerne bežnou profesionálnou medzinárodnou platformou pre dialóg, výmenu skúseností, riešenie priemyselných problémov, prezentáciu najlepšieho vývoja podnikmi v tomto odvetví. Na podujatiach sa zúčastňujú najuznávanejší odborníci, ako sú zástupcovia holdingov, zoskupení, vedúcich podnikov, odbory, orgány, veda.
 
Nadchádzajúce výstavy
 

Tapflo Rusko na výstave ropných, plynárenských a chemických technológií Oil. Gas. Chem. 2018

26. - 28. júna 2018 sa spoločnosť Tapflo Rusko zúčastní 22. špecializovanej výstavy „Oil. Gas.  Chem. 2018“, ktorá sa bude konať vo výstavnom centre Sofit-Expo v Saratove v RuskuTáto udalosť predstavuje produkt z ropného a plynárenského priemyslu. Táto akcia zobrazuje produkty ako sú stroje, zariadenia a technológie na zváranie a rezanie, zariadenia a technológie na zváranie a striekanie, zariadenia a technológie na spájkovanie, galvanizačné zariadenia a technológie, zváracie materiály, nástroje a príslušenstvo, ich výroba, testovacia a meracia technika a automatizácia, špeciálne ochranné kombinézy atď. v odvetví energetiky, obnoviteľnej energie a ochrany energie.
 
 
Zber oleja a tuku z rôznych kontajnerov

Zákazník, jeden z popredných spoločností na likvidáciu odpadových vôd, používa jednotku Tapflo na zhromažďovanie použitého kuchynského oleja a tuku z rôznych kontajnerov.

Olej sa dodáva zákazníkovi v rôznych veľkých sudoch/IBC z reštaurácií, komerčných kuchýň a priemyselných zariadení. Problém, ktorý bolo potrebné prekonať našim riešením, bol, že ropa obsahuje malé abrazívne zvyšky, ako aj väčšie nahromadené množstvo. Médium je tiež často kontaminované papierovými utierkami, hliníkovou fóliou a iným kuchynským odpadom.

Požiadavkou bolo dodať mobilné samonasávacie riešenie, ktoré je schopné prevádzky v suchu, zvládnuť tuhé látky a tiež vyššiu viskóznu kvapalinu.

Viac informácií nájdete v našich produktových brožúrach: Ak potrebujete podobné riešenie alebo prispôsobené vašim konkrétnym potrebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com alebo sa obráťte na miestneho predajcu spoločnosti Tapflo: http://tapflo.com/en/contact
 
 
Membránové čerpadlo Tapflo T820s s uzatváracími ventilmi a zaisťovacím mechanizmom

Membránové čerpadlo Tapflo T 820s s uzatváracími ventilmi a zaisťovacím mechanizmom určené na vykladanie IBC cisterien (stredne veľkoobjemové kontajnery)

Zákazník, chemická spoločnosť, potrebuje riešenie na čerpanie nebezpečných médií - čo minimalizuje prítomnosť a pomoc človeka počas procesu vykladania.

Podľa zákazníka je riešenie, ktoré spoločnosť Tapflo ponúka, charakterizované vyššou účinnosťou (minimalizuje čas vykládky) a spotrebu vzduchu v porovnaní s konkurenciou.

Viac informácií nájdete na našej produktovej stránke a v brožúre:

Ak potrebujete podobné riešenie alebo prispôsobené vašim konkrétnym potrebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com alebo sa obráťte na miestneho predajcu spoločnosti Tapflo: http://tapflo.com/en/contact

O spoločnosti Tapflo. Spoločnosť Tapflo je európsky, nezávislý rodinný výrobca a celosvetový dodávateľ vzduchomembránových čerpadiel, odstredivých čerpadiel a iných priemyselných technologických zariadení. Spoločnosť Tapflo je celosvetovo zastúpená vlastnými spoločnosťami v 28 krajinách a nezávislými distribútormi vo viac, ako 30 krajinách.

formularz-kontaktowy