Tapflo je dôveryhodným a spoľahlivým dodávateľom čerpadiel a zariadení v Českej republike.

Zameriavame sa na poskytovanie komplexných riešení pre rôzne odvetvia a priemysel, ako napr .:

• Chemický a petrochemický
• Potravinárstvo
   • Kozmetika
• Papierenstvo
   • Úprava vody
• Čistiarne odpadových vôd
   • Hygienické aplikácie
 


Tapflo čerpadla sa stala dôležitým prvkom zariadenia pre inštalácií, najmä tých, ktoré sa používajú na prepravu nebezpečných kvapalín. Naše riešenia sú bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Spňují vysoké požiadavky na kvalitu ustanovené normami a smernicami, Mnoho našich výrobkov spĺňa požiadavky smernice ATEX, ktorá sa vzťahuje na použitie čerpadiel v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Všetky naše zariadenia majú značku CE. Spoločnosť má integrovaný system riadenia kvality v súlade s normami ISO.

Okrem vlastných vyrábaných čerpadiel a systemu je Tapflo oficiálnym partnerom a distribútorom značiek ako: Johnson Pump, Gruppo Aturia, Arbo, CP Pump systems, Airpel, Salvatore Robuschi, Steinle, Nova Rotors, Albin Pump, Doseuro.

 

MOBILE SOLUTIONS FOR PUMP UNITS AND SYSTEMS - Flexibility and support at every stage of the process.

Wed, 17 Oct 2018 09:09:16 +0200
"Mobile" no longer applies to cell phones only. In fact "mobile" refers to our everyday life more & more these days - mobile homes, mobile work, mobile ... Why is that so? ... because mobile means flexibility ! Tapflo being a leader in our industry has understood and applied that trend long time ago.
read more

Tapflo announces new plastic centrifugal pump for aggressive liquids containing solid particles

Tue, 16 Oct 2018 15:23:34 +0200
New compact and reliable, mechanically sealed centrifugal pumps give the right solution for liquids containing solid particles. Since there are no metal parts on the liquid side, the pumps are ideal for chemicals transfer and circulation in surface treatment industry.
read more

New Series of Intelligent diaphragm pumps from Tapflo

Tue, 16 Oct 2018 14:55:38 +0200
Tapflo is proud to announce that a series of Intelligent diaphragm pumps has been implemented into company’s pump range portfolio. TC Intelligent pumps are fitted with ingenious LEAP® technology developed by Tapflo. LEAP® or ‘Low Energy Air Pump’ is a patented technology used in AODD pumps to reduce the minimum operating air pressure.
read more

Tapflo appoints new dealer in the Netherlands

Fri, 18 May 2018 08:34:57 +0200
Tapflo Group proudly announces it appointment of Delta Engineering BV as its new authorized distributor for the Netherlands. ​Delta Engineering BV, located in Assen, the Netherlands, is thé trusted and specialized player in the industrial market for the sales and distribution of high quality, A-brand components.
read more
PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

V tejto části nájdete inšpiratívne príklady inštalácií a aplikácií:

  • Vzduchomembránových čerpadiel (AODD)
  • Odstredivých čerpadiel
  • Technologické celky (SKID)
  • Riešenie na mieru (ETO)
  • Pojazdnych čerpadiel

Tapflo ponúka štandarné I na mieru prospôsobené riešenia pre rôzné priemyselné aplikácie a odvetví, ako sú potraviny a nápoje (F & B), prenos chemikálií, strojárstvo, povrchová úprava, úprava vody a ďalšie.

Membránové čerpadlo na vypúšťanie IBC
Membránové čerpadlo Tapflo T 820 s uzatváracími ventilmi a skrutkovým spojom Camlock navrhnuté na vypúšťanie nádrží...

Viac informácií

Membránové čerpadlo so zabudovaným tlmičom pulzov
Membránové čerpadlo so zabudovaným tlmičom pulzov je efektívnym spôsobom eliminácie tlakových odchýlok na výtlaku...

Viac informácií

Oil and fat collection

Zhromažďovanie olejov a tukov

Zákazník, jedna z popredných spoločností na spracovávanie kvapalných odpadov, používa zariadenie Tapflo na zhromažďovanie...

Viac informácií

O spoločnosti Tapflo. Spoločnosť Tapflo je európsky, nezávislý rodinný výrobca a celosvetový dodávateľ vzduchomembránových čerpadiel, odstredivých čerpadiel a iných priemyselných technologických zariadení. Spoločnosť Tapflo je celosvetovo zastúpená vlastnými spoločnosťami v 28 krajinách a nezávislými distribútormi vo viac, ako 30 krajinách.

formularz-kontaktowy