GemmeCotti

O spoločnosti GemmeCotti

Spoločnosť GemmeCotti vyrába chemické čerpadlá na kyseliny a nebezpečné látky od roku 1992, kedy jej zakladatelia, Enrico Gemme a Marino Cotti, založili svoju vlastnú spoločnosť po tom, čo získali značné skúsenosti v navrhovaní a výrobe čerpadiel.

Spoločnosť sa vyznačuje vysokou kvalitou svojich čerpadiel, čo je zaručené použitím materiálov talianskeho pôvodu a neustálou starostlivosťou o kvalifikovaných a vždy odborne spôsobilých zamestnancov, ktorí venujú zvláštnu pozornosť potrebám zákazníkov a ponúkajú podporu počas celého procesu nákupu.

Náš široký sortiment výrobkov zahŕňa odstredivé čerpadlá s magnetickým pohonom, turbínové čerpadlá s magnetickým pohonom, lamelové čerpadlá, vertikálne čerpadlá, čerpadlá s mechanickou upchávkou a vákuové čerpadlá vyrábané z termoplastických (PP alebo PVDF) alebo kovových (AISI 316, titán, Hastelloy) materiálov. Všetky čerpadlá GemmeCotti sú v súlade so smernicou č. 2006/42/ES o strojovom zariadení.

O spoločnosti Tapflo. Spoločnosť Tapflo je európsky, nezávislý rodinný výrobca a celosvetový dodávateľ vzduchomembránových čerpadiel, odstredivých čerpadiel a iných priemyselných technologických zariadení. Spoločnosť Tapflo je celosvetovo zastúpená vlastnými spoločnosťami v 30 krajinách a nezávislými distribútormi vo viac, ako 45 krajinách.

formularz-kontaktowy