Tapflo
NA STIAHNUTIE

Prípadové štúdie

 

CTH for the distillery industry

Tapflo CTH (hygienické odstredivé čerpadlo) namontované na vozíku S268X (priemyselný vozík) pre konečného zákazníka pre liehovarnícky priemysel. Tento na mieru navrhnutý mobilný systém má osvedčenie FDA a ATEX.

Zákazník vyrába nápoje s vysokým obsahom alkoholu. Zákazník potreboval riešenie, ktoré je možné použiť pre pomalý prietok malých množstiev alkoholového macerátu a jemnú cirkuláciu alkoholového macerátu (na báze ovocia) rôznych chutí a farieb.

Tím Tapflo ETO (od návrhu po objednávku) navrhol a ponúkol riešenie s čerpadlom CTH namontovaným na vozíku a vybaveným zabudovaným vypínačom schopným pracovať v zóne ATEX. Je dôležité uviesť, že náš tím ETO má obrovské skúsenosti s navrhovaním mobilných riešení ATEX, pričom ceny sú veľmi konkurenčné!

CTH for the distillery industry

Ak potrebujete podobné riešenie alebo riešenie prispôsobené na mieru vašim špecifickým potrebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.sk

Na stiahnutie

Brožúry:
Mobile solutions for pumps and systems ENĎalšej prípadové štúdie

CTH for the brewery industry

MEMBRÁNOVÉ ČERPADLO PRE FARMACEUTICKÝ PRIEMYSEL

Kovové membránové čerpadlo T220 namontované na priemyselnom vozíku a určené pre konečného zákazníka vo farmaceutickom priemysle.

Viac