Prípadové štúdie

 

Čerpadlo pre sirup proti kašľu

TX444 S, najväčšie z radu aseptických membránových čerpadiel Tapflo.

Toto zariadenie nachádza svoje použitie vo farmaceutickom priemysle, kde spĺňa požiadavky na vysoký prietok pri prenose viskóznej zmesi glukózového sirupu a medu pri výrobe sirupu proti kašľu.

Vďaka jedinečnej konštrukcii spĺňa čerpadlo TX444 predpisy EHEDG. Osvedčenie EHEDG (European Hygienic Engineering & Design Group) zaručuje, že návrh čerpadla zodpovedá hygienickým smerniciam. Ďalej je toto čerpadlo testované na schopnosť čistenia, čo znamená, že v čerpadle po čistení a vypustení nedochádza k rastu baktérií.

Ak potrebujete podobné riešenie alebo riešenie prispôsobené na mieru vašim špecifickým potrebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.sk

Na stiahnutie

Brožúry:
Vzduchomembránová čerpadla brožura CZ

Stránka produktu::
EHEDG certifikovanáĎalšej prípadové štúdie

CTH for the brewery industry

CTH PRE PIVOVARNÍCKY PRIEMYSEL

CTH (hygienické odstredivé čerpadlo) namontované na priemyselnom vozíku pre výrobcu originálneho príslušenstva v pivovarníckom priemysle.

Viac

O spoločnosti Tapflo. Spoločnosť Tapflo je európsky, nezávislý rodinný výrobca a celosvetový dodávateľ vzduchomembránových čerpadiel, odstredivých čerpadiel a iných priemyselných technologických zariadení. Spoločnosť Tapflo je celosvetovo zastúpená vlastnými spoločnosťami v 30 krajinách a nezávislými distribútormi vo viac, ako 45 krajinách.

formularz-kontaktowy