Prípadové štúdie

 

Čerpadlo pre sirup proti kašľu

Membránové čerpadlo so zabudovaným tlmičom pulzov je efektívnym spôsobom eliminácie tlakových odchýlok na výtlaku čerpadla v obmedzenom inštalačnom priestore.

Používateľ, spoločnosť z Nového Zélandu, chcel eliminovať tlakové rázy čerpadla a zaistiť plynulý prietok média pri zamedzení chveniu systému s cieľom prenášať chemikálie CIP v mliekarňach.
Upozorňujeme, že zabudovaný tlmič pulzov zaisťuje lepšie tlmenie vďaka svojej konštrukcii plne zabudovanej do trasy, čo znamená, že výstup čerpadla je súčasne výstupom tlmiča. Stojí za zmienku, že zabudovaný tlmič je možné inštalovať do už existujúcich čerpadiel jednoduchým nahradením výstupu čerpadla za tlmič impulzov DTK.

Ak potrebujete podobné riešenie alebo riešenie prispôsobené na mieru vašim špecifickým potrebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.sk

Na stiahnutie

Brožúry:
Vzduchomembránová čerpadla brožura CZ

Pulsation dampeners ENĎalšej prípadové štúdie

ČERPADLO PRE SIRUP PROTI KAŠĽU

ČERPADLO PRE SIRUP PROTI KAŠĽU

CTX444 S, najväčšie z radu aseptických membránových čerpadiel Tapflo. Toto zariadenie nachádza svoje použitie vo farmaceutickom priemysle, kde spĺňa...

Viac

O spoločnosti Tapflo. Spoločnosť Tapflo je európsky, nezávislý rodinný výrobca a celosvetový dodávateľ vzduchomembránových čerpadiel, odstredivých čerpadiel a iných priemyselných technologických zariadení. Spoločnosť Tapflo je celosvetovo zastúpená vlastnými spoločnosťami v 30 krajinách a nezávislými distribútormi vo viac, ako 45 krajinách.

formularz-kontaktowy