Tapflo
NA STIAHNUTIE

Prípadové štúdie

long life design and robustness 5

Čerpadlá Tapflo - dlhá životnosť konštrukcie a robustnosť.

V roku 2004 spoločnosť Tapflo dodala viac ako tridsať membránových čerpadiel do závodu na zinkovanie ponorom vo Švédsku. V tom čase bol tento závod jedným z najmodernejších svojho druhu na svete, s jedným manuálnym a dvoma plne automatizovanými zariadeniami.

Bola to výslovná požiadavka manažéra údržby elektrárne, aby používal membránové čerpadlá od spoločnosti Tapflo: - „Pretože viem, že to funguje!“

Čerpadlá sa používajú na čerpanie odpadovej vody, kyseliny, lúhu a taviva do rôznych častí úpravne. Všetky čerpadlá sú vyrobené z polyetylénu (PE) s membránami z PTFE, osvedčeného riešenia v priemysle povrchových úprav. Splnili očakávania a väčšina čerpadiel je stále v prevádzke, pretože boli uvedené do prevádzky pred viac ako 14 rokmi.

Ak potrebujete podobné riešenie alebo riešenie prispôsobené na mieru vašim špecifickým potrebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.sk

 

Na stiahnutie

Stránku produktu:
Vzduchomembránová čerpadla/PE & PTFE

Brožúry:
Vzduchomembránová čerpadla

 

 


Ďalšej prípadové štúdie

Sanitary pump for mushrooms transfer

Membránové čerpadlo pre jadrový priemysel

Tapflo dodalo pneumatické membránové čerpadlo svojho najväčšieho modelu pre použitie v rôznych aplikáciách v jadrovom priemysle.

viac