NOVINKY

Tapflo Newsletter Jún 2019

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter

Prednosti výrobku
Malé čerpadlo CT s integrovaným frekvenčným meničom a pripojením motora cez spojku

 Základné informácie
Popis produktu: čerpadlo má 2 zaujímavé funkcie. Predovšetkým zobrazuje nový štandard CT čerpadiel v prevedení long coupled. Ďalej je motor vybavený vstavaným frekvenčným meničom. Štandardne sú pre riadenie rýchlosti otáčania a smeru namontované dva potenciometre.

 Aplikácia
Čerpadlo bude použité pre testovaciu stolicu u výrobcu systémov. Bude používané pre interné školenia, ktorá zamestnancom ukážu možnosti rôznych typov čerpadiel. V takom prípade poskytuje čerpadlo v prevedení long coupled a zabudovaným frekvenčným meničom najširšie možnosti prevádzky čerpadla v rôznych podmienkach.
 Ďalšie
Stránka produktu: http://tapflo.sk/produkty/cti
Membránové čerpadlo pre jadrovy priemysel

Tapflo dodalo pneumatické membránové čerpadlo svojho najväčšieho modelu pre použitie v rôznych aplikáciách v jadrovom priemysle. Čerpadlo, ktoré je pravdepodobne prvým svojho druhu na svete, bolo vyvinuté v spolupráci s priemyselným konzultantom Farerstrom s rozsiahlymi skúsenosťami z dodávok do jadrového priemyslu.
 

V prvej aplikácii je čerpadlo inštalované v mobilnom systéme na dekontamináciu. Úlohou systému je čistiť a odstraňovať rádioaktivitu z rôznych častí počas inšpekcie, údržby a výmeny v jadrovej elektrárni. Viac aplikácií môže, avšak považované za čerpadlo tohto druhu požadované z viacerých smerov.
 
Čerpadlo, ktoré je špeciálnym modelom Tapflo T825, spĺňa požiadavky pre triedu 3, čo znamená, že je schválené pre zaradenie do systému používanie pre prevádzku elektrárne.
 
-Bol to dlhý a náročný projekt, hovorí Henrik Borisch, produktový manažér spoločnosti Tapflo, ktorý ho tiež režíroval. Pred schválením a jasným, finálnym výpočtom bolo treba urobiť veľa výpočtov, dokumentácie a testov. Aj keď výsledok je potešujúci je potreba vedieť, že nie kompromis tu nebol na mieste, pokiaľ ide o zariadenia tohto typu.

NA STIAHNUTIE:

Ak potrebujete podobné riešenie alebo riešenie prispôsobené na mieru vašim špecifickým potrebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.sk

Tapflo akadémie | montáž čerpadla T800 P

Polyetylénová čerpadlá Polyetylén (PE HD) majú vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu, ktorá je 9-7 krát lepšia ako u polypropylénu (PP). Vďaka tomu je čerpadlo vhodné pre abrazívne suspenzie atď. PE sú odolné voči väčšine agresívnych chemikálií, ako sú koncentrované kyseliny a zásady. Maximálna teplota kvapaliny je 70°C. Tapflo používa rôzne druhy PE v závislosti na časti. Pre sedla ventilu a stopér, ktoré sú najviac odolné voči opotrebeniu, sa UHMV PE1000 používa pre najlepšiu mechanickú pevnosť a odolnosť proti oderu.

Konferencie vedenie spoločnosti Tapflo 2019
26-29 Júna | Chuť Rumunska

26 – 29 júna sa znovu stretnú riaditelia spoločnosti Tapflo skoro z 20 krajín, aby zhrnuli vývoj spoločnosti a prerokujú jej stratégie, ciele a výzvy

Tapflo akadéma | školenia pre začiatočníkov

Menom tímu Tapflo Academy by sme chceli poďakovať a zablahoželať všetkým účastníkom program Školenia údržby a produktov AODD a CT čerpadiel spoločnosti Tapflo”, Ktoré sa konalo v našej továrni v dňoch 22 – 24. Apríla. S potešením sme hostili našich kolegov z Írska, Litvy, Poľska a Švédska.

Stretnutie ázijských distribútorov a VEĽKÉ 5 2019
Koh Samui, Thajsko | 3 – 4 Apríl

Šiestej stretnutia ázijských distribútorov spoločnosti Tapflo a VEĽKÉ 5 sa zapísalo do histórie.
Stretnutie, ktoré sa tento rok konalo v Koh Samui v Thajsku, v kombinácii s Tapflo VEĽKÚ 5. Bolo skvelou príležitosťou na zdieľanie úspešných príbehov a vzájomnému učeniu sa skúseností, ako lepšie slúžiť našim zákazníkom.
Pozrite sa na fotky zo schôdzky na FacebookovejLinkedIn stránke.

Tapflo Poľsko navštívilo Tapflo AB vo Švédsku

Obchodné oddelenie Tapflo Poľsko navštívilo Tapflo AB v Kungälve vo Švédsku. Poľskí hostia boli srdečne privítaní pohostinným švédskym tímom a očarujúcim švédskym jarom.
Pozrite sa na fotky na LinkedIn.

TÝM TAPFLO je pripravený na nové športové výzvy a úspechy

Zástupcovia “Teamu Tapflo” sa zúčastnili veľmi populárne bežecké akcie >> parkrun TCZEW <<. Naši bežci sa perfektne prezentovali v špeciálne navrhnutých tričkách. S výnimočným priaznivým počasím dokončil náš tým 5 km dráhu.
Gratulujeme ku skvelým časom na trase!
My v Tapflo vieme, že zostať aktívny je jedným z najlepších spôsobov, ako udržať naše telo zdravé, cítiť sa, vyzerať a žiť lepšie.
Pozrite sa na fotky na Facebookovej stránke.
Minulé výstavy

Tapflo Rusko na FoodTech 2019

V dňoch 16 – 18 apríla sa tapflo Rusko zúčastnilo 21. výstavy zariadení, materiálov a surovín pre potravinársky a nápojový priemysel – FoodTech 2019, Expograd Yug, Rusko

FoodTech Krasnodar je kľúčovou obchodnou udalosťou pre predné ruskej a medzinárodné výrobcu zariadení, materiálov a surovín prie potravinársky priemysel, aby prezentovali svoje výrobky na juhu Ruska.
 
FoodTech Krasnodar je účinný nástroj pre propagáciu produktov na trhu južného Ruska. Vystavovatelia na FoodTech získajú príležitosť zaujať nových zákazníkov, zvýšiť predaja tým, že budú prezentovať svoje produkty a služby návštevníkom výstavy – zástupcom potravinárskych a nápojových výrobcov a spoločnostiam zaoberajúcim sa verejným stravovaním na juhu Ruska.

Tapflo UK na ChemUK 2019

V dňoch 1 – 2 Mája sa Tapflo UK zúčastnilo nového britského veľtrhu Chemical Industries EXPO & Conference – ChemUK 2019, v Harrogate ve Veľkej Británii.

ChemUK je jedinou obchodnou výstavou v Spojenom Kráľovstve, ktorej cieľom je združovať viacvrstvové chemické vývojové, technické a spracovateľské / výrobné komunity sa zásadnými dodávateľskými reťazcami dodávateľských skupín.
 
S približne 2 500+ špecializovanými podnikmi prospievajúcimi do chemického priemyslov u Veľkej Británii – zahŕňajúce vojnové materiály, chemikálie, medziprodukty a spotrebný materiál, zariadenia a prístroje, technologické prúdy špičkových technológií, subdodávateľské a obchodné služby a oveľa viac, je ChemUk udalostí, pri ktorej sa stretáva chemický priemysel Veľkej Británie.

Nadchádzajúce výstavy

Tapflo Južná Afrika na KZB Industrial technology 2019

V dňoch 24 – 26 Júla sa bude Tapflo Južná Afrika zúčastňovať prémiové výstavy priemyselných technológií KZN v Durnan Expo center v Johannesburgu.

Predná priemyselná výstava pre KZN región
Výstava priemyselných technológií – KwaZulu-Natel Industrial Technology Exhibition (KITE), ktorá sa pýši najväčšou ukážkou priemyselného technologického vybavenia v regióne KZN preberá prácu v oblasti výskumu a vývoja, aby zistila to najlepšie z ťažkých priemyselných technológií, rovnako ako riešenie pre balenie a tlač.

KITE, ktorá poskytuje výnimočné fórum pre vytváranie sietí, ponúka aj zaujímavý prehľad o trendových témach v rámci SAIMechE voľne prístupných seminárov, LEEASA konferencii a špecializované záujmové skupiny (Manufacturing Enterprise Solutions Association)

Získajte svoju voľnú vstupenku na priemyselný dokonalosť – zaregistrujte sa teraz

Register Online

O spoločnosti Tapflo. Spoločnosť Tapflo je európsky, nezávislý rodinný výrobca a celosvetový dodávateľ vzduchomembránových čerpadiel, odstredivých čerpadiel a iných priemyselných technologických zariadení. Spoločnosť Tapflo je celosvetovo zastúpená vlastnými spoločnosťami v 30 krajinách a nezávislými distribútormi vo viac, ako 45 krajinách.

formularz-kontaktowy