Tapflo
NA STIAHNUTIE

Prípadové štúdie

 

CTH pre pivovarnícky priemysel

CTH pre pivovarnícky priemysel

CTH (hygienické odstredivé čerpadlo) namontované na priemyselnom vozíku pre výrobcu originálneho príslušenstva v pivovarníckom priemysle.

Tento zákazník vyrába minipivovary pre reštaurácie a ďalšie gastronomické zariadenia. Tento zákazník požadoval mobilné riešenie, ktoré sa môže používať od začiatku až do konca celého procesu, teda aj pre konečný produkt.

Tím Tapflo ETO (od návrhu po objednávku) navrhol a ponúkol riešenie s čerpadlom CTH namontovaným na vozíku a vybaveným zabudovaným frekvenčným meničom s cieľom upravovať otáčky čerpadla podľa konkrétnej fázy procesu.

Pretože sa toto čerpadlo používa aj pre pivný rmut, je vybavené mazaným tesnením, ktoré bráni uviaznutiu mechanickej upchávky, a ďalej preplachovacím systémom na nepretržité čistenie priestoru mechanickej upchávky.

Ak potrebujete podobné riešenie alebo riešenie prispôsobené na mieru vašim špecifickým potrebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.sk

Na stiahnutie

Brožúry:
Mobile solutions for pumps and systems ENĎalšej prípadové štúdie

CTH for the brewery industry

ČERPADLÁ PRE NÚDZOVÉ SITUÁCIE

Membránové čerpadlo Tapflo TX200 TTT-3DTL namontované na vozíku sa používa na prenos kyseliny chlóroctovej v núdzových situáciách. Bude ho používať...

Viac