Tapflo
NA STIAHNUTIE

Prípadové štúdie

T825 for the nuclear industry

Tapflo dodalo pneumatické membránové čerpadlo svojho najväčšieho modelu pre použitie v rôznych aplikáciách v jadrovom priemysle. Čerpadlo, ktoré je pravdepodobne prvým svojho druhu na svete, bolo vyvinuté v spolupráci s priemyselným konzultantom Fagerstrom s rozsiahlymi skúsenosťami z dodávok do jadrového priemyslu.

V prvej aplikácii je čerpadlo inštalované v mobilnom systéme na dekontamináciu. Úlohou systému je čistiť a odstraňovať rádioaktivitu z rôznych častí počas inšpekcie, údržby a výmeny v jadrovej elektrárni. Viac aplikácií môže, avšak považované za čerpadlo tohto druhu požadované z viacerých smerov.

Čerpadlo, ktoré je špeciálnym modelom Tapflo T825, spĺňa požiadavky pre Triedu 3, čo znamená, že je schválené pre zaradenie do systému používania pre prevádzku elektrárne.

- Bol to dlhý a náročný projekt, hovorí Henrik Borisch, produktový manažér spoločnosti Tapflo, ktorý ho tiež režíroval. Pred schválením a jasným, finálnym výpočtom bolo treba urobiť veľa výpočtov, dokumentácie a testov. Aj keď výsledok je potešujúci je potreba vedieť, že nie kompromis tu nebol na mieste, pokiaľ ide o zariadenia tohto typu.

Ak potrebujete podobné riešenie alebo riešenie prispôsobené na mieru vašim špecifickým potrebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.sk

 

Na stiahnutie

Stránku produktu:
Vzduchomembránová čerpadla/Sanitární

Brožúry:
Vzduchomembránová čerpadla

Mobile solution for pump units and systems

 

 


Ďalšej prípadové štúdie

Sanitary pump for mushrooms transfer

Mobilné čerpadlo s nastaviteľným vstupom na výšku

Klient - spoločnosť z farmaceutického priemyslu - požiadal o mobilné čerpadlo s výškovo nastaviteľným vstupom...

viac