Tapflo
NA STIAHNUTIE

Prípadové štúdie

Pre výrobcov vlnitých obalov sú membránové čerpadlá prvým riešením pre čerpanie kazeínového lepidla. Membránové čerpadlá Tapflo získali dobrú povesť medzi veľkým počtom zákazníkov z celého sveta. Kvalita materiálov a spoľahlivosť v prevádzke robí z čerpadiel Tapflo to najlepšie pri riešení zložitých výrobných problémov v procese výroby vlnitých obalov.

Kazeínové lepidlo sa často používa pri výrobe kartónových krabíc, rúr a lepenkových obalov. Lepidlo pri výrobe vlnitých obalov a hrá hlavnú úlohu. Aby sa finálny produkt finalizoval, je potrebné dodať kazeínové lepidlo čo najspoľahlivejším a najhospodárnejším spôsobom. Lepidlo môže byť dodané do továrne v sudoch alebo nádobách IBC. Bez ohľadu na veľkosť nádoby by sa malo lepidlo odčerpať a preniesť do procesného kúpeľa.

TX

Vzhľadom k tomu, že lepidlo je veľmi viskózne - pri teplote 20 ° C je jeho viskozita 30 - 350 Pa * c, jeho čerpanie nie je jednoduchá úloha. Štruktúra kazeínového lepidla sa okrem toho skladá z 30 - 45% suchých nečistôt. Aby bolo možné toto lepidlo efektívne a hladko napumpovať, ponúka Tapflo membránové čerpadlá s hliníkovým puzdrom a membránou PTFE (polytetrafluoretén, fluoroplast-4). Iba membránové čerpadlá môžu účinne čerpať lepidlo pre vlnité obaly. Štruktúra čerpadla umožňuje čerpanie viskóznych kvapalín nečistotami a po použití rýchlo a ľahko spláchnuť.

Všetky materiály čerpadla Tapflo sú vybrané pre praktické a ekonomické riešenia. Hliníkové puzdro nie je drahé, ale guľové ventily a membrány, ktoré sú v priamom kontakte s produktom, sú potiahnuté vrstvou PTFE, ktorá robí diely ešte odolnejšími proti opotrebeniu. Vďaka dômyselnému dizajnu, podľa filozofie Tapflo: „Jednoduché je umenie.“, Čerpadlo sa servisuje a opravuje rýchlo a bez špeciálnych nástrojov, čo je ďalšou výhodou oproti čerpadlám iných výrobcov.

Napriek vysokej viskozite kazeínového lepidla ho čerpadlá Tapflo dlhodobo čerpajú v mnohých továrňach výroby vlnitých obalov na svete. Okrem iných výhod membránových čerpadiel Tapflo si zákazníci všimnú vysoký výkon, jednoduchú konštrukciu a spoľahlivosť všetkých prvkov.

Ak potrebujete podobné riešenie alebo riešenie prispôsobené na mieru vašim špecifickým potrebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.sk

 

Na stiahnutie

Stránku produktu:
vzduchomembranova-cerpadla/kovová

Brožúry:
Vzduchomembránová čerpadla

 

 


Ďalšej prípadové štúdie

CTH CEs

Čerpadlo pre tekuté mydlo

CTH CE-15 centrifugal pump mounted on a hygienic trolley for a client specialized in the household chemicals industry.

viac